Nasza kadra

Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi w Cali Mali posiadają odpowiednie kwalifikacje, ale także są specjalistami w swojej dziedzinie. Państwa dzieci będą stale pod opieką nauczycielek wychowania przedszkolnego oraz ich asystentów, a także – w ramach obserwacji periodycznej – pod opieką psychologa i logopedy. Dzięki temu wszelkie indywidualne predyspozycje i potrzeby dzieci będą szybko zaobserwowane, a program kształcenia indywidualnie dopasowywany.

Joanna Wiśniewska

Z wykształcenia jestem psycho-pedagogiem kreatywności, dyplomowanym instruktorem tańca sportowego i właścicielką szkoły tańca Kroki dla małych dzieci. Od trzynastu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia taneczne i kreatywne w przedszkolach i szkołach, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Mam niepowtarzalną więź z moimi podopiecznymi, ponieważ traktuję ich jak swoich małych przyjaciół, słucham co mają do powiedzenia, staram się zrozumieć i rozwiązać ich problemy.  Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów, więc patrzę na dzieci przez pryzmat matczynej troskliwości sprawdzając szaliki i podcierając noski. W przedszkolu Cali Mali pełnię funkcję Dyrektora dla rodziców i Pani Asi dla maluchów.

Kiedyś powiedziałam do mojego męża: „Gdyby dzieci rodziły się co najmniej dwuletnie to chciałabym mieć wielką rodzinę” i spojrzał na mnie z niedowierzaniem.

Tak powstało Cali Mali.

Marta Jankowska

Nazywam się Marta Jankowska i jestem współwłaścicielką Cali Mali.

Jestem osobą o wielu różnego rodzaju zainteresowaniach co przełożyło się bezpośrednio na moje wykształcenie. Z tych najważniejszych to studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunkach Psychopedagogika Kreatywności oraz Nauczanie Przedmiotowe Matematyki, a także Animacja Społeczno Kulturalna na Uniwersytecie Warszawskim. Do tego jestem dyplomowaną instruktorką tańca i fitness, trenerem kreatywności programu Odyseja Umysłu i specjalistą ds. reklamy i marketingu. To wszystko jest na piśmie, a co jest w życiu?

Odkąd pamiętam pracowałam z ludźmi i dla ludzi. Zawsze było to w sektorze usług bezpośrednich z dbałością o klienta. Pracę z najmłodszymi zaczęłam już na studiach jako instruktor tańca, z biegiem czasu rozszerzyłam tą ofertę o zajęcia z kreatywności oraz różnego rodzaju inne, okresowe imprezy dla dzieci (animator zabaw, urodzin, aktor teatrzyku dla dzieci i inne).

W między czasie rozpoczęłam pracę na tzw. etat na stanowiskach głównie biurowych (recepcjonistka, kierownik biura, dyrektor ds. administracyjnych, itp.) – wtedy byłam tzw. „korpo ludkiem”.

I nagle nastąpił ogromny przełom w moim życiu, spowodowany niefortunnym zdarzeniem, który wywrócił moje życie do góry nogami. Poważna kontuzja nogi spowodowała konieczność zatrzymania się w miejscu (dosłownie i w przenośni). Niemożność chodzenia do pracy, prowadzenia zajęć z dziećmi skłoniło mnie do przemyśleń.  To był moment na nowy początek. Chciałam więcej, pełniej, pewniej. Postawiłam na siebie i własną firmę. I tak powstała mini agencja eventowa specjalizująca się w grach miejskich i różnego rodzaju imprezach dla dzieci. Następnie przyszły moje własne dzieci i znów mój świat został odwrócony do góry nogami i takim został po dziś dzień. I tak jest najpiękniej!

W przedszkolu Cali Mali pragnę połączyć moją wiedzę i doświadczenie wyniesione z korporacji z moją pasją pracy z dziećmi, z ludźmi, dla dzieci, dla ludzi.

W przedszkolu głownie jestem w biurze….. jednak to nie znaczy, że nie można mnie zobaczyć leżącą na dywanie podczas świetnej zabawy z dziećmi – bo to jest to co najlepiej ładuje akumulatory 😉

Rekrutacja 2019/2020

Zaczynamy rekrutację do grupy 3-latków i 4-latków na rok 2018/2019.
Spodobała ci się nasza oferta - wypełnij formularz kontaktowy!

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z nami!

Nasze Przedszkole     Aktualności     Galeria     Zapisy     Kontakt

© 2017 OhSoFresh! Creative