Nasza kadra

Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi w Cali Mali posiadają odpowiednie kwalifikacje, ale także są specjalistami w swojej dziedzinie. Państwa dzieci będą stale pod opieką nauczycielek wychowania przedszkolnego oraz ich asystentów, a także – w ramach obserwacji periodycznej – pod opieką psychologa i logopedy. Dzięki temu wszelkie indywidualne predyspozycje i potrzeby dzieci będą szybko zaobserwowane, a program kształcenia indywidualnie dopasowywany.

Joanna Wiśniewska

Z wykształcenia jestem psycho-pedagogiem kreatywności, dyplomowanym instruktorem tańca sportowego i właścicielką szkoły tańca Kroki dla małych dzieci. Od trzynastu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia taneczne i kreatywne w przedszkolach i szkołach, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Mam niepowtarzalną więź z moimi podopiecznymi, ponieważ traktuję ich jak swoich małych przyjaciół, słucham co mają do powiedzenia, staram się zrozumieć i rozwiązać ich problemy.  Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów, więc patrzę na dzieci przez pryzmat matczynej troskliwości sprawdzając szaliki i podcierając noski. W przedszkolu Cali Mali pełnię funkcję Dyrektora dla rodziców i Pani Asi dla maluchów.

Kiedyś powiedziałam do mojego męża: „Gdyby dzieci rodziły się co najmniej dwuletnie to chciałabym mieć wielką rodzinę” i spojrzał na mnie z niedowierzaniem.

Tak powstało Cali Mali.

Marzena Jaworska – Dyrektor

Anna Kwiecień – Wychowawca

Adrianna Zajączkowska – Wychowawca

Monika Księżakowska – Nauczyciel Wspomagający/Wychowawca

Aneta Komoszka – Pomoc Nauczyciela

Honorata Gustyn – Nauczyciel Rytmiki

Małgorzata Łazicka – Nauczyciel Angielskiego

Anita Rulak – Instruktor gimnastyki ogólnorozwojowej

Rekrutacja 2022/2023

Zaczynamy rekrutację do grupy 3-4 latków i 5-6 latków na rok 2022/2023
Spodobała ci się nasza oferta - wypełnij formularz kontaktowy!

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z nami!

Nasze Przedszkole     Aktualności     Galeria     Zapisy     Kontakt

© 2017 OhSoFresh! Creative

CaliMali