Nasza misja

Cali Mali to przedszkole wyśnione przez dwie mamy „pedagożki”, które postanowiły nadać realny kształt swoim pomysłom na pracę z dziećmi. Tu w kameralnej atmosferze Mali poznają świat, a towarzyszą im doświadczeni nauczyciele i asystenci. Codziennie zachęcamy dzieci do eksperymentowania, główkowania, szukania niebanalnych rozwiązań i samodzielnego pokonywania przeszkód. Nasz program twórczego rozwoju opiera się o założenia psychologii Guilforda i Torrence’a.

W naszej codziennej pracy staramy się być dla rodziców wsparciem wychowawczym, poprzez zwracanie uwagi na dziecięcy savoir vivre, naukę tolerancji oraz poszanowania drugiego człowieka. Z uwagi na małą liczebność dzieci w naszej placówce jesteśmy w stanie dobrze poznać każde dziecko, odkryć jego mocne strony i wyrównać ewentualne deficyty.  Mamy dla niego czas!

Nasze mocne strony

Kreatywne zajęcia

Oferujemy szeroki pakiet zajęć dodatkowych prowadzonych przez mistrzów w swoich dziedzinach. Zatrudniamy osoby, które oprócz zdolności artystycznych lub sportowych posiadają talent pedagogiczny i łatwo nawiązują kontakt z dziećmi.

Więcej »

Zdrowe posiłki

W naszej diecie ważne miejsce zajmują warzywa i owoce. Posiłki podawane dzieciom oparte są na menu sezonowym, gotowane na naturalnych wywarach, serwowane przez wysokiej jakości catering.

Więcej »

Nowoczesne wnętrza

Posiadamy lokal urządzony w stylu skandynawskim, gdzie dominują jasne i stonowane barwy. Zadbaliśmy o każdy detal, aby cieszył oko małych i dużych klientów.

Więcej »

Co nas wyróżnia

• Opieramy się na psychologii Torrence’a. W codziennej pracy kierujemy się zasadami:
• Szanujemy niezwykłe pytania
• Szanujemy niezwykłe pomysły
• Doceniamy pomysły wymyślone przez dzieci
• Stosujemy odroczoną ocenę
• Rozwijamy płynność, giętkość i oryginalność myślenia wg. Psychologii Guilforda
• Zapewniamy codzienny kontakt z językiem angielskim
• Oferujemy szeroki pakiet zajęć dodatkowych zawartych w czesnym

Rekrutacja 2022/2023

Zaczynamy rekrutację do grupy 3-4 latków i 5-6 latków na rok 2022/2023
Spodobała ci się nasza oferta - wypełnij formularz kontaktowy!

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z nami!

Nasze Przedszkole     Aktualności     Galeria     Zapisy     Kontakt

© 2017 OhSoFresh! Creative

CaliMali